| Model | 2036 |
| Oppervlak materiaal | SMC |
| Tafel dikte | 7 MM |
| Desktop kleur | blou |
| Rooster model | buitenshuise spesiale rooster |
| Tafelpoot kleur | Rooi |
| Tafelbeen dikte | 15 MM |
| Tafelbeen deursnee | 50 MM |
| Raam grootte | 50 MM |
| Uitbreidingsgrootte | 2740X1525X760MM |
| Pakkie grootte | 1600*1460*140MM |
| Desktop bruto gewig | 80 kg |
| Tafelblad Netto gewig | 73 kg |
| Van die rak gewig af | 20 kg |
| Verpakking spesifikasie | 1 stel /2 gevalle |