| Model nommer | 2026 |
| Oppervlak materiaal | hoë digtheid veselbord |
| Tafel dikte | 18 MM |
| Desktop kleur | blou-violet |
| Rooster model | 203 |
| Tafelpoot kleur | blou |
| Tafel been grootte | 40*40MM |
| Raam grootte | 20*40MM |
| Aantal wiele | 8 (vier met remme) |
| Wiel grootte | 3 "/75MM deursnee |
| Uitbreidingsgrootte | 2740X1525X760MM |
| Pakkie grootte | 1600*1460*120MM |
| Totale gewig | 85 kg |
| Netto gewig | 80 kg |
| Verpakking spesifikasie | 1 stel/kas |