| ime proizvoda | Kombinovani paket od 20 kg gvozdena bučica, utega |
| Traka za bučice | 0,35 kg X2 komada |
| Barbell bar | 0,5 kg X1 komad |
| Dumbbell Tablets | 2 kg X4 komada, 1,5 kg X4 komada, 1,25 kg X4 komada |
| Težina kartona | 0,35 kg |
| Bruto težina | 20,55 kg |
| Pakovanje | 1kom/karton |
| Cijena | Rmb 6/kg Rmb 120/par |
| Jedinica | Par |
| Specifikacija | 20kg |