| ime proizvoda | Kombinovani paket od 25 kg gvozdena bučica, utega |
| Traka za bučice | 0,35 kg X2 komada |
| Barbell bar | 0,5 kg X1 komad |
| Dumbbell Tablets | 2,5 kg X4 komada, 2 kg X4 tableta, 1,5 kg X4 komada |
| Težina kartona | 0,4 kg |
| Bruto težina | 25,6 kg |
| Pakovanje | 1kom/karton |
| Cijena | Rmb 6/kg Rmb150/par |
| Jedinica | Par |
| Specifikacija | 25kg |