| ime proizvoda | 40kg kombinovani paket gvozdena bučica, utega |
| Traka za bučice | 0,4kg X2 komada |
| Barbell bar | 0,5 kg X1 komad |
| Dumbbell Tablets | 2,75 kg X4 komada, 2,25 kg X4 komada, 2 kg X4 komada |
| Težina kartona | 0,65 kg |
| Bruto težina | 40,95 kg |
| Pakovanje | 1kom/karton |
| Cijena | RMb6/kg Rmb 40/par |
| Jedinica | Par |
| Specifikacija | 40kg |