| ime proizvoda | 30 kg kombinovani paket gvozdena bučica, šipka |
| Traka za bučice | 0,4kg X2 komada |
| Barbell bar | 0,5 kg X1 komad |
| Dumbbell Tablets | 2,75 kg X4 komada, 2,5 kg X4 komada, 2 kg X4 komada |
| Težina kartona | 0,6 kg |
| Bruto težina | 30,9 kg |
| Pakovanje | 1kom/karton |
| Cijena | Rmb 5/kg Rmb150/par |
| Jedinica | Par |
| Specifikacija | 30kg |