| Nome di u produttu | 15 kg pacchettu cumminatu dumbbell di ferru, barbell. |
| Barra di manubri | 0,35 kg X2 pezzi |
| Barbell bar | 0,5 kg X1 pezza |
| manubri | 2 kg X4 pezzi, 1,5 kg X4 pezzi |
| Pesu di cartone | 0,35 kg |
| Pesu grossu | 15,55 kg |
| imballaggio | 1pc/carton |
| prezzu | Rmb 6/kg Rmb 90/paio |
| Unità | Coppiu |
| Specificazione | 15 kg |