| Nome di u produttu | 20 kg pacchettu cumminatu dumbbell di ferru, barbell |
| Barra di manubri | 0,35 kg X2 pezzi |
| Barbell bar | 0,5 kg X1 pezza |
| Dumbbell Tablets | 2kg X4 pezzi, 1.5kg X4 pezzi, 1.25kg X4 pezzi |
| Pesu di cartone | 0,35 kg |
| Pesu grossu | 20,55 kg |
| imballaggio | 1pc/carton |
| prezzu | Rmb 6/kg Rmb 120/paio |
| Unità | Coppiu |
| Specificazione | 20 kg |