| Nome di u produttu | 40 kg di pacchettu cumminatu cù manubri di ferru, barbell |
| Barra di manubri | 0,4 kg X2 pezzi |
| Barbell bar | 0,5 kg X1 pezza |
| Dumbbell Tablets | 2,75 kg X4 pezzi, 2,25 kg X4 pezzi, 2 kg X4 pezzi |
| Pesu di cartone | 0,65 kg |
| Pesu grossu | 40,95 chilò |
| imballaggio | 1pc/carton |
| prezzu | RMb6/kg Rmb 40/paio |
| Unità | Coppiu |
| Specificazione | 40 kg |