| jméno výrobku | 15 kg kombinované balení železná činka, činka. |
| Činková tyč | 0,35 kg x 2 kusy |
| Barbell bar | 0,5 kg x 1 kus |
| činka | 2 kg x 4 kusy, 1,5 kg x 4 kusy |
| Hmotnost kartonu | 0,35 kg |
| Celková hmotnost | 15,55 kg |
| Balení | 1ks/karton |
| Cena | Rmb 6/kg Rmb 90/pár |
| Jednotka | Pár |
| Specifikace | 15 kg |