| jméno výrobku | 40kg kombinované balení železná činka, činka |
| Činková tyč | 0,4 kg x 2 kusy |
| Barbell bar | 0,5 kg x 1 kus |
| Tablety s činkami | 2,75 kg X4 kusů, 2,25 kg X4 kusů, 2 kg X4 kusů |
| Hmotnost kartonu | 0,65 kg |
| Celková hmotnost | 40,95 kg |
| Balení | 1ks/karton |
| Cena | 6 RMb/kg Rmb 40/pár |
| Jednotka | Pár |
| Specifikace | 40 kg |