| jméno výrobku | 30 kg kombinované balení železná činka, činka |
| Činková tyč | 0,4 kg x 2 kusy |
| Barbell bar | 0,5 kg x 1 kus |
| Tablety s činkami | 2,75 kg X4 kusů, 2,5 kg X4 kusů, 2 kg X4 kusů |
| Hmotnost kartonu | 0,6 kg |
| Celková hmotnost | 30,9 kg |
| Balení | 1ks/karton |
| Cena | 5 Rmb/kg Rmb150/pár |
| Jednotka | Pár |
| Specifikace | 30 kg |