| Modelka | 085 |
| Povrchový materiál | dřevovláknitá deska s vysokou hustotou |
| Barva stolu | modrofialová (barvu lze přizpůsobit) |
| Tloušťka stolu | 12MM |
| Síťovaný model | dětská síťovina na míru |
| Barva nohy stolu | Černá |
| Velikost nohy stolu | 30X30MM |
| Velikost rámečku | 15 x 30 mm |
| Velikost rozšíření | 1820X910X760MM |
| Velikost balení | 990*990*120MM |
| Celková hmotnost | 28 kg |
| Čistá hmotnost | 25 kg |
| Specifikace balení | 1 sada/pouzdro |