| Modelka | 2012 |
| Povrchový materiál | dřevovláknitá deska s vysokou hustotou |
| Tloušťka stolu | 12MM |
| Barva plochy | modrofialová |
| Mřížkový model | Vlastní zásuvná mřížka |
| Barva nohy stolu | Černá |
| Průměr nohy stolu | 25MM |
| Velikost rámečku | 15 * 30 mm |
| Počet kol | 8 (3palcová kola a 4 malá bílá gumová kola) |
| Velikost kola | průměr 3"/75MM, |
| Velikost rozšíření | 2740X1525X760MM |
| Velikost balení | 1600*1460*90MM |
| Celková hmotnost | 62 kg |
| Čistá hmotnost | 57 kg |
| Specifikace balení | 1 sada/pouzdro |