| Modelka | 2029 |
| Povrchový materiál | dřevovláknitá deska s vysokou hustotou |
| Tloušťka povrchu | 25MM |
| Barva plochy | modrofialová |
| Mřížkový model | 104 |
| Barva nohy stolu | Černá + šedá |
| Velikost čtvercové trubky stolu | 50 * 50 mm |
| Velikost nohy stolu s kulatou trubkou | průměr 48MM |
| Velikost rámečku | 25 * 50 mm |
| Počet kol | 8 (čtyři s brzdami) |
| Velikost kola | Průměr 4 palce /100 mm |
| Velikost rozšíření | 2740X1525X760MM |
| Velikost balení | 1600*1460*150MM |
| Celková hmotnost | 125 kg |
| Čistá hmotnost | 118 kg |
| Specifikace balení | 1 sada/pouzdro |