| termék név | 20 kg-os kombinált csomag vas súlyzó, súlyzó |
| Súlyzórúd | 0,35 kg X2 darab |
| Súlyzórúd | 0,5 kg X1 darab |
| Súlyzó tabletták | 2kg X4 db, 1.5kg X4 db, 1.25kg X4 db |
| Karton súlya | 0,35 kg |
| Bruttó súly | 20,55 kg |
| Csomagolás | 1db/karton |
| Ár | Rmb 6/kg Rmb 120/pár |
| Mértékegység | Pár |
| Leírás | 20 kg |