| termék név | 25 kg-os kombinált csomag vas súlyzó, súlyzó |
| Súlyzórúd | 0,35 kg X2 darab |
| Súlyzórúd | 0,5 kg X1 darab |
| Súlyzó tabletták | 2,5kg X4 db, 2kg X4 tabletta, 1.5kg X4 db |
| Karton súlya | 0,4 kg |
| Bruttó súly | 25,6 kg |
| Csomagolás | 1db/karton |
| Ár | Rmb 6/kg Rmb150/pár |
| Mértékegység | Pár |
| Leírás | 25 kg |