| termék név | 40kg-os kombinált csomag vas súlyzó, súlyzó |
| Súlyzórúd | 0,4 kg X2 darab |
| Súlyzórúd | 0,5 kg X1 darab |
| Súlyzó tabletták | 2,75 kg X4 darab, 2,25 kg X4 darab, 2 kg X4 darab |
| Karton súlya | 0,65 kg |
| Bruttó súly | 40,95 kg |
| Csomagolás | 1db/karton |
| Ár | RMb6/kg Rmb 40/pár |
| Mértékegység | Pár |
| Leírás | 40 kg |