| Típusszám | 2026 |
| Felületi anyag | nagy sűrűségű farostlemez |
| Asztal vastagsága | 18MM |
| Asztali szín | kékeslila |
| Rács modell | 203 |
| Asztallábak színe | kék |
| Asztalláb mérete | 40*40mm |
| Keret méret | 20*40mm |
| Kerekek száma | 8 (négy fékekkel) |
| Kerékméret | 3 "/75 mm átmérőjű |
| Bővítési méret | 2740X1525X760MM |
| Csomag mérete | 1600*1460*120mm |
| Bruttó súly | 85 kg |
| Nettó tömeg | 80 kg |
| Csomagolási specifikáció | 1 készlet/tok |