| Jeneng produk | 20 kg paket kombinasi dumbbell wesi, barbell |
| Dumbbell bar | 0,35kg X 2 keping |
| Barbel | 0,5kg X 1 keping |
| Tablet Dumbbell | 2kg X4 lembar, 1,5kg X4 lembar, 1,25kg X4 lembar |
| Bobot karton | 0,35 kg |
| Bobot reged | 20,55 kg |
| Packing | 1 pc/karton |
| regane | Rmb 6/kg Rmb 120/pasang |
| Unit | pasangan |
| Spesifikasi | 20 kg |