| Jeneng produk | Paket kombinasi 40kg halter besi, barbel |
| Dumbbell bar | 0,4kg X 2 keping |
| Barbel | 0,5kg X 1 keping |
| Tablet Dumbbell | 2,75kg X4 lembar, 2,25kg X4 lembar, 2kg X4 lembar |
| Bobot karton | 0,65 kg |
| Bobot reged | 40,95 kg |
| Packing | 1 pc/karton |
| regane | RMb6/kg Rmb 40/pasang |
| Unit | pasangan |
| Spesifikasi | 40 kg |