| Jeneng produk | 30 kg paket kombinasi dumbbell wesi, barbell |
| Dumbbell bar | 0,4kg X 2 keping |
| Barbel | 0,5kg X 1 keping |
| Tablet Dumbbell | 2,75kg X4 lembar, 2,5kg X4 lembar, 2kg X4 lembar |
| Bobot karton | 0,6 kg |
| Bobot reged | 30,9 kg |
| Packing | 1 pc/karton |
| regane | Rmb 5/kg Rmb150/pasang |
| Unit | pasangan |
| Spesifikasi | 30 kg |