| Produit Numm | 20 kg Kombinatioun Package Eisen Hantel, Barbell |
| Hantelbar | 0,35 kg X 2 Stécker |
| Barbell Bar | 0,5 kg X 1 Stéck |
| Dumbbell Pëllen | 2 kg X4 Stéck, 1,5 kg X4 Stéck, 1,25 kg X4 Stéck |
| Kartong Gewiicht | 0,35 kg |
| Brutto Gewiicht | 20,55 kg |
| Verpakung | 1 Stéck/ Kartong |
| Präis | Rmb 6/kg Rmb 120/pair |
| Eenheet | Pair |
| Spezifizéierung | 20 kg |