| Produit Numm | 40kg Kombinatioun Package Eisen Hantel, Barbell |
| Hantelbar | 0,4 kg X 2 Stéck |
| Barbell Bar | 0,5 kg X 1 Stéck |
| Dumbbell Pëllen | 2,75 kg X4 Stéck, 2,25 kg X4 Stéck, 2 kg X4 Stéck |
| Kartong Gewiicht | 0,65 kg |
| Brutto Gewiicht | 40,95 kg |
| Verpakung | 1 Stéck/ Kartong |
| Präis | RMb6/kg Rmb 40/pair |
| Eenheet | Pair |
| Spezifizéierung | 40kg vun |