| Produit Numm | 30 kg Kombinatioun Package Eisen Hantel, Barbell |
| Hantelbar | 0,4 kg X 2 Stéck |
| Barbell Bar | 0,5 kg X 1 Stéck |
| Dumbbell Pëllen | 2,75 kg X4 Stéck, 2,5 kg X4 Stéck, 2 kg X4 Stéck |
| Kartong Gewiicht | 0,6kg vun |
| Brutto Gewiicht | 30,9kg |
| Verpakung | 1 Stéck/ Kartong |
| Präis | Rmb 5/kg Rmb150/pair |
| Eenheet | Pair |
| Spezifizéierung | 30kg vun |