| Produit Numm | 25 kg Kombinatioun Package Eisen Hantel, Barbell |
| Hantelbar | 0,35 kg X 2 Stécker |
| Barbell Bar | 0,5 kg X 1 Stéck |
| Dumbbell Pëllen | 2,5 kg X4 Stéck, 2 kg X4 Pëllen, 1,5 kg X4 Stéck |
| Kartong Gewiicht | 0,4kg vun |
| Brutto Gewiicht | 25,6kg |
| Verpakung | 1 Stéck/ Kartong |
| Präis | Rmb 6/kg Rmb150/pair |
| Eenheet | Pair |
| Spezifizéierung | 25kg vun |