| Име на производ | 15 кг комбинирано пакување железна гира, мрена. |
| Лента со гира | 0,35 кг X2 парчиња |
| Бар со мрена | 0,5 кг X1 парче |
| гира | 2 кг X4 парчиња, 1,5 кг X4 парчиња |
| Тежина на картон | 0,35 кг |
| Бруто тежина | 15,55 кг |
| Пакување | 1 парче / картон |
| Цена | Rmb 6/kg Rmb 90/пар |
| Единица | Пар |
| Спецификација | 15 кг |