| Име на производ | Комбинирано пакување од 40 кг железна гира, мрена |
| Лента со гира | 0,4 кг X2 парчиња |
| Бар со мрена | 0,5 кг X1 парче |
| Таблети со гира | 2,75 кг X4 парчиња, 2,25 кг X4 парчиња, 2 кг X4 парчиња |
| Тежина на картон | 0,65 кг |
| Бруто тежина | 40,95 кг |
| Пакување | 1 парче / картон |
| Цена | RMb6/kg Rmb 40/пар |
| Единица | Пар |
| Спецификација | 40 кг |