| Име на производ | 30 кг комбинирано пакување железна гира, мрена |
| Лента со гира | 0,4 кг X2 парчиња |
| Бар со мрена | 0,5 кг X1 парче |
| Таблети со гира | 2,75 кг X4 парчиња, 2,5 кг X4 парчиња, 2 кг X4 парчиња |
| Тежина на картон | 0,6 кг |
| Бруто тежина | 30,9 кг |
| Пакување | 1 парче / картон |
| Цена | Rmb 5/kg Rmb150/пар |
| Единица | Пар |
| Спецификација | 30 кг |