| Име на производ | Комбинирано пакување од 20 кг железна гира, мрена |
| Лента со гира | 0,35 кг X2 парчиња |
| Бар со мрена | 0,5 кг X1 парче |
| Таблети со гира | 2 кг X4 парчиња, 1,5 кг X4 парчиња, 1,25 кг X4 парчиња |
| Тежина на картон | 0,35 кг |
| Бруто тежина | 20,55 кг |
| Пакување | 1 парче / картон |
| Цена | Rmb 6/kg Rmb 120/пар |
| Единица | Пар |
| Спецификација | 20 кг |