| Nama Produk | Pakej gabungan 15 kg dumbbell besi, barbel. |
| Bar dumbbell | 0.35kg X2 keping |
| Bar barbel | 0.5kg X1 keping |
| dumbbell | 2kg X4 keping, 1.5kg X4 keping |
| Berat kadbod | 0.35kg |
| Berat kasar | 15.55kg |
| Pembungkusan | 1pc/kadbod |
| harga | Rmb 6/kg Rmb 90/sepasang |
| Unit | berpasangan |
| Spesifikasi | 15kg |