| Nama Produk | Pakej gabungan 40kg dumbbell besi, barbel |
| Bar dumbbell | 0.4kg X2 keping |
| Bar barbel | 0.5kg X1 keping |
| Tablet Dumbbell | 2.75kg X4 keping, 2.25kg X4 keping, 2kg X4 keping |
| Berat kadbod | 0.65 kg |
| Berat kasar | 40.95 kg |
| Pembungkusan | 1pc/kadbod |
| harga | RMb6/kg Rmb 40/sepasang |
| Unit | berpasangan |
| Spesifikasi | 40kg |