| Nama Produk | Pakej gabungan 25 kg dumbbell besi, barbel |
| Bar dumbbell | 0.35kg X2 keping |
| Bar barbel | 0.5kg X1 keping |
| Tablet Dumbbell | 2.5kg X4 keping, 2kg X4 tablet, 1.5kg X4 keping |
| Berat kadbod | 0.4kg |
| Berat kasar | 25.6 kg |
| Pembungkusan | 1pc/kadbod |
| harga | Rmb 6/kg Rmb150/sepasang |
| Unit | berpasangan |
| Spesifikasi | 25kg |