| Produktnavn | 25 kg kombinasjonspakke jernhantel, vektstang |
| Hantelstang | 0,35 kg X2 stk |
| Barbell bar | 0,5 kg X1 stk |
| Dumbbell tabletter | 2,5 kg X4 stykker, 2 kg X4 tabletter, 1,5 kg X4 stykker |
| Kartongvekt | 0,4 kg |
| Bruttovekt | 25,6 kg |
| Pakking | 1 stk/kartong |
| Pris | Rmb 6/kg Rmb150/par |
| Enhet | Par |
| Spesifikasjon | 25 kg |