| ماډل | 2011 |
| د سطحې مواد | د لوړ کثافت فایبر بورډ |
| د میز ضخامت | 15MM |
| د ډیسټاپ رنګ | نیلي - بنفشی |
| ماډل | د ګمرک T - شکل شوی گرډ |
| د میز د پښو رنګ | تور |
| د میز د پښو اندازه | 30*30mm |
| د چوکاټ اندازه | 15*30mm |
| د څرخونو شمیر | 4 |
| د څرخ اندازه | 3 "/75mm قطر |
| د پراخولو اندازه | 2740X1525X760MM |
| د بسته اندازه | 1600*1460*90mm |
| ناخالصه وزن | ۵۹ کیلو ګرامه |
| خالص وزن | ۵۴ کیلو ګرامه |