| شئ جو نالو | 25 ڪلوگرام جو ميلاپ پيڪيج لوھ ڊمبل، باربل |
| ڊمبل بار | 0.35kg X2 ٽڪر |
| باربيل بار | 0.5kg X1 ٽڪرو |
| Dumbbell ٽيبلٽس | 2.5kg X4 ٽڪر، 2kg X4 ٽيبليٽ، 1.5kg X4 ٽڪر |
| ڪارٽون وزن | 0.4 ڪلو |
| مجموعي وزن | 25.6 ڪلو |
| پيڪنگ | 1pc / carton |
| قيمت | Rmb 6/kg Rmb150/ جوڙو |
| يونٽ | جوڙو |
| تفصيل | 25 ڪلو |