| شئ جو نالو | 30 ڪلوگرام ميلاپ پيڪيج لوھ ڊمبيل، باربل |
| ڊمبل بار | 0.4kg X2 ٽڪر |
| باربيل بار | 0.5kg X1 ٽڪرو |
| Dumbbell ٽيبلٽس | 2.75kg X4 ٽڪر، 2.5kg X4 ٽڪر، 2kg X4 ٽڪر |
| ڪارٽون وزن | 0.6 ڪلو |
| مجموعي وزن | 30.9 ڪلو |
| پيڪنگ | 1pc / carton |
| قيمت | Rmb 5/kg Rmb150/ جوڙو |
| يونٽ | جوڙو |
| تفصيل | 30 ڪلو |