| شئ جو نالو | 40kg ميلاپ پيڪيج لوھ dumbbell، barbell |
| ڊمبل بار | 0.4kg X2 ٽڪر |
| باربيل بار | 0.5kg X1 ٽڪرو |
| Dumbbell ٽيبلٽس | 2.75kg X4 ٽڪر، 2.25kg X4 ٽڪر، 2kg X4 ٽڪر |
| ڪارٽون وزن | 0.65 ڪلو |
| مجموعي وزن | 40.95 ڪلو |
| پيڪنگ | 1pc / carton |
| قيمت | RMb6/kg Rmb 40/pair |
| يونٽ | جوڙو |
| تفصيل | 40 ڪلو |