| شئ جو نالو | 20 ڪلوگرام ميلاپ پيڪيج لوھ ڊمبل، باربل |
| ڊمبل بار | 0.35kg X2 ٽڪر |
| باربيل بار | 0.5kg X1 ٽڪرو |
| Dumbbell ٽيبلٽس | 2kg X4 ٽڪڙا، 1.5kg X4 pieces، 1.25kg X4 pieces |
| ڪارٽون وزن | 0.35 ڪلو |
| مجموعي وزن | 20.55 ڪلو |
| پيڪنگ | 1pc / carton |
| قيمت | Rmb 6/kg Rmb 120/ pair |
| يونٽ | جوڙو |
| تفصيل | 20 ڪلو |