| Model | 2039 |
| Materiali i sipërfaqes | SMC |
| Trashësia e tryezës | 7 mm |
| Ngjyra e desktopit | blu |
| Modeli i rrjetës | rrjetë speciale të jashtme |
| Ngjyra e këmbëve të tavolinës | E kuqe |
| Trashësia e këmbës së tryezës | 15 mm |
| Diametri i këmbës së tryezës | 50 mm |
| Madhësia e kornizës | 50 mm |
| Madhësia e zgjerimit | 2740X1525X760MM |
| Madhësia e paketimit | 1600*1460*140 mm |
| Pesha bruto në krye të tabelës | 90 kg |
| Top tavoline Pesha neto | 83 kg |
| Nga pesha e raftit | rreth 25 kg |
| Specifikimi i paketimit | 1 grup /2 kuti |