| Nome di u produttu | 25 kg pacchettu cumminatu manubri di ferru, barbell |
| Barra di manubri | 0,35 kg X2 pezzi |
| Barbell bar | 0,5 kg X1 pezza |
| Dumbbell Tablets | 2,5 kg X4 pezzi, 2 kg X4 pasticchi, 1,5 kg X4 pezzi |
| Pesu di cartone | 0,4 kg |
| Pesu grossu | 25,6 kg |
| imballaggio | 1pc/carton |
| prezzu | Rmb 6/kg Rmb 150/paio |
| Unità | Coppiu |
| Specificazione | 25 kg |