| Modelka | Velký pingpongový stůl s kolečky |
| Povrchový materiál | dřevovláknitá deska s vysokou hustotou |
| Tloušťka stolu | 15MM |
| Barva plochy | modrofialová |
| Rackový model | Přizpůsobený stojan |
| Barva nohy stolu | Černá |
| Průměr nohy stolu | 32MM |
| Velikost rámečku | 20 * 40 mm |
| Počet kol | 4 |
| Velikost kola | Průměr 8"/200MM |
| Velikost rozšíření | 2740X1525X760MM |
| Velikost balení | 1600*1500*140MM |
| Celková hmotnost | 85 kg |
| Čistá hmotnost | 80 KG |
| Specifikace balení | 1 sada/pouzdro |