| Nama Produk | Pakej gabungan 30 kg dumbbell besi, barbel |
| Bar dumbbell | 0.4kg X2 keping |
| Bar barbel | 0.5kg X1 keping |
| Tablet Dumbbell | 2.75kg X4 keping, 2.5kg X4 keping, 2kg X4 keping |
| Berat kadbod | 0.6kg |
| Berat kasar | 30.9 kg |
| Pembungkusan | 1pc/kadbod |
| harga | Rmb 5/kg Rmb150/sepasang |
| Unit | berpasangan |
| Spesifikasi | 30kg |