| Emri i produktit | Trap hekuri me paketë kombinuese 15 kg, shtangë. |
| Bar trap | 0,35 kg X2 copa |
| Barbell bar | 0.5 kg X1 copë |
| trap | 2 kg X4 copa, 1.5 kg X4 copa |
| Pesha e kartonit | 0.35 kg |
| Pesha bruto | 15.55 kg |
| Paketimi | 1pc/karton |
| Çmimi | Rmb 6/kg Rmb 90/çift |
| Njësia | Çift |
| Specifikim | 15 kg |