| Emri i produktit | Trap hekuri me paketë 30 kg kombinuar, shtangë |
| Bar trap | 0.4 kg X2 copa |
| Barbell bar | 0.5 kg X1 copë |
| Tableta me trap | 2,75 kg copa X4, 2,5 kg X4 copa, 2 kg X4 copa |
| Pesha e kartonit | 0.6 kg |
| Pesha bruto | 30.9 kg |
| Paketimi | 1pc/karton |
| Çmimi | Rmb 5/kg Rmb150/çift |
| Njësia | Çift |
| Specifikim | 30 kg |