| Emri i produktit | Trap hekuri me paketë kombinuese 25 kg, shtangë |
| Bar trap | 0,35 kg X2 copa |
| Barbell bar | 0.5 kg X1 copë |
| Tableta me trap | 2,5 kg copë X4, 2 kg tableta X4, 1,5 kg X4 copë |
| Pesha e kartonit | 0.4 kg |
| Pesha bruto | 25.6 kg |
| Paketimi | 1pc/karton |
| Çmimi | Rmb 6/kg Rmb150/çift |
| Njësia | Çift |
| Specifikim | 25 kg |