| Emri i produktit | Trap hekuri, shtangë paketë 40 kg e kombinuar |
| Bar trap | 0.4 kg X2 copa |
| Barbell bar | 0.5 kg X1 copë |
| Tableta me trap | 2,75 kg copa X4, 2,25 kg X4 copa, 2 kg X4 copa |
| Pesha e kartonit | 0.65 kg |
| Pesha bruto | 40,95 kg |
| Paketimi | 1pc/karton |
| Çmimi | RMb6/kg Rmb 40/çift |
| Njësia | Çift |
| Specifikim | 40 kg |