| Emri i produktit | Trap hekuri me paketë kombinuese 20 kg, shtangë |
| Bar trap | 0,35 kg X2 copa |
| Barbell bar | 0.5 kg X1 copë |
| Tableta me trap | 2 kg X4 copa, 1,5 kg X4 copa, 1,25 kg X4 copa |
| Pesha e kartonit | 0.35 kg |
| Pesha bruto | 20.55 kg |
| Paketimi | 1pc/karton |
| Çmimi | Rmb 6/kg Rmb 120/çift |
| Njësia | Çift |
| Specifikim | 20 kg |